Topla, Paketle ve Gönder – PRO SHIP LLC Style

PRO SHIP LLC Paketleme ve Gönderme programı; Uzman olduğumuz e-ticaret  sektöründe Amerika depo muzda sizin için bir yer ayırdık, ve e-ticaret satıcıları için özel olarak hazırladığımız tam kullanılabilirliğe sahip stok takip ve gönderi programızı kullanabilir, depomuzda stokladığınız tüm ürünlerinizi ve gönderilerinizi günlük olarak takibini sağlıyabilirsiniz, satışınızı yaptığınız anda ürününüzü dilediğiniz adrese çıkışını sağlıyabilir, online olarak kargonuzun takibini yapabilirsiniz.  Sizin için ayırdığımız depolama alanında ürünlerinizi saklıyoruz işletmeniz daha az hatayla daha önce hiç olmadığı kadar, daha verimli ve hızlı bir şekilde daha fazla paket gönderecektir.

Barkodlama Daha Kolay

Paketleme ve nakliye işlerinde barkodlamanın her şeyi çok daha kolay hale getirdiği bir gerçektir. Stoklarınızı ve gönderilerinizi barkodlandıklarında kolayca takip edebilirsiniz. Tüm müşterilerimizin bu tür bir sistemden yararlanmalarını sağlamak için, PRO SHIP LLC, tüm müşterilerimizin ürünler için kendi barkodlarını yazdırmalarını ve yönetmelerini sağlayacak kullanımı kolay bir barkodlama sistemi oluşturmuştur. Sistemimiz ayrıca Pro Ship LLC’nin barkodlarınızı depolarımızdan yazdırmasını, taramasını ve kullanmasını sağlar, böylece gönderilerinizi sizin için kolayca izleyebiliriz. Hataları azaltan veya ortadan kaldıran, envanter ve nakliyenin daha kolay akmasını sağlayan bir kazan-kazan durumudur.

PRO SHIP LLC Ürünlerinizi Yönetmek İçin Barkod Sistemini Nasıl Kullanır?

Hizmetlerimizi iyileştirmek ve gönderilerde geçen süreyi azaltmak için yandaki şekillerde barkod kullanıyoruz:

  • Gönderi oluştururken size özel tanımlanacak barkod kodu ve ürünün orijinal ambalajında yer alan barkod kodu birlikte stok carinize yüklenir.
  • Bir ürünü stoğumuza alırken gönderi oluştururken yüklediğiniz barkodları tararız,Gelen ürün ile yüklemeniz karşılaştırılır ve stoğa alınır.
  • Gönderilerinizi hazırlarken sistemden barkod kodu ve çıkış adresi gibi bilgileri işlersiniz.
  • Ağırlıklar ve nakliye bilgileri gönderi hazırlanırken sisteme eklenir.

Bir barkod sistemi kurmak, gönderilerinizin  karışmaları ortadan kaldırır ve stok ve nakliye işleminin her aşamasında neler olup bittiğini bilmenizi sağlar.

PRO SHIP LLC Nakliye Maliyetini Daha Uygun Hale Getiriyor

Gönderim yöntemlerimiz yalnızca gönderiminizin toplam maliyetini düşürmekle kalmaz, aynı zamanda şirketinizin karlılığını ve rekabet gücünüzü artırır. Etkili ve uygun maliyetli bir nakliye sistemi oluşturmamıza yardımcı olmak için büyük ve küçük taşıyıcılarla kurduğumuz antlaşmalardan sizde faydalanabileceksiniz.

İşletme sahibi olarak, ürününüzde hangi nakliye yöntemlerinin kullanılacağı konusunda son söz sahibi siz olacaksınız. Bununla birlikte, ürününüzün gönderdiği her bölgede zaman ve maliyet için en iyi nakliye seçeneklerini her zaman sunacağız.

PRO SHIP LLC Yazılımı, En uygun Şekilde Çalışmanıza Olanak Sağlar

Yazılım programımızı kullanmak, ürününüzün yerine getirilmesini yönetirken ekibinizin nasıl performans gösterdiği hakkında daha fazla bilgi verecektir. İlerlemeyi kolayca izlemek, hataları bulmak ve ortaya çıkabilecek sorunları çözmek için bu verileri kullanabilirsiniz. Bu bilgileri ayrıca, seçtiğiniz alıcı ve paketleyici ekibinizin hızını ve eklediğiniz ürün türlerini geliştirmek için de kullanabilirsiniz. PRO GEMİ LLC, yazılım sistemimizin müşterilerimize sağladığı muazzam değerli verilerden gurur duymaktadır.

PRO SHIP LLC Yazılım Mobil Dostu

Çoğu işletme sahibi gibiyseniz, her zaman çalışıyorsunuz demektir. Artık tüm gün ofisine bağlı kalmak yerine, envanterinizi ve sevkıyatınızı her yerden yönetebilirsiniz. Mobil uyumlu PRO SHIP LLC yazılımı her an yanınızda.